Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Vote_lcap74%Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Vote_rcap
 74% [ 31 ]
* Ei
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Vote_lcap26%Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeby kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

 

 Angela's Life (One-Shot ja võistlus)

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kissu
Laulja
Laulja
Kissu


Postituste arv : 305
Asukoht : Tõrva

Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Empty
PostitaminePealkiri: Angela's Life (One-Shot ja võistlus)   Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeReede Juun 11 2010, 21:39

Ma pole just parim one-shoti kirjutaja... See on teglt vist üldse mu esimene one-shot... ma siis loodan, et see sobib ja meeldib teile. Smile

_______________________________

Angela on 10. aastane tüdruk, kes ei tea oma isast mitte midagi. Oma ema ta tunneb aga ta ei suhtle temaga enam, kuna ta elab juba seitsmendat aastat järjest lastekodus. Angela sündis muidu 01.01.1996 kell 00.10 (öösel). Tal on blondid juuksed ja ta üsnagi kõhn ja lühike. Ta on kõigest 100 cm pikk.

Nüüd siis jutu juurde(Angela kohapealt mina vormis):

"Angela, sa pead tunnis kuulama, mida räägitakse," ütles üks õpetaja mulle. "Mhm," ütlesin mina ja joonistasin edasi. Meil oli tegelt matemaatika tund aga mina ei pannud tähele. Ma niisama joonistasin seal, mingit pilti. Ühel hetkel ma vaatasin seda ja mul jooksid pisarad silmist. Ma jooksin klassist, istusin ukse kõrvale maha ja nutsin. Õpetaja tuli välja klassist ja küsis: "Mis viga Angela?" "Em... ei midagi," ütlesin mina ja läksin joostes wc-e poole. Seal oli mingi tüdruk ja ta vahtis end peeglist. Ma läksin seina äärde, istusin seina vastu maha ja nutsin. "Hey, mis viga?" küsis tema. "E... midagi," ütlesin mina. "Kui see ei ole midagi, miks sa siis nutad?" küsiti mult taas. "Sest... mu elu... ei ... ole.. just... kõige ... parem,"ütlesin mina nuttes. "Oh, ma ei tüüta sind siis," ütles tema. "No, kui nii väga huvitab siis võin rääkida. No mul pole vanemaid, sõpru ega kedagi keda ma suudaks usaldada. Mul oli ema aga ta ei hoolinud must ja otsustas mu panna lastekodusse, kus ma olen olnud juba oma 7 aastat. Ma olen proovinud eluga hakkama saada, aga ma ei suuda enam, See on liiga raske," ütlesin mina veel hullemini nuttes. "Rahune maha, ära nuta. Ma ei tea küll mida sa tunned aga sa siiski võiksid rahuneda." ütles tema ja üritas mind seal rahustada. Mingi aja pärast ma enam ei nutnud. "Muide, mu nimi on Selena Marie Gomez, ma olen mingi aeg siin koolis õpilane," ütles siis Selena. "Ma olen Angela Ingel," ütlesin ma vaikselt. "Ilus nimi sul Angel," ütles tema. "Tänan," ütlesin mina. "Sa võid mind usaldada," ütles Selena. "Oh okay," ütlesin mina. "Kui tahad võid mind kutsuda Selenaks või Sel," ütles tema. "Okay," ütlesin mina. Me otsustasime oma klassidesse tagasi minna. "Angela, on kõik korras?" küsis õpetaja. "Hetkel küll," ütlesin mina ja istusin oma kohale tagasi. Ma joonistasin veel seal mõnda aega ja siis helises kell tunnist välja. Ma viisin pildi õpetaja lauale ja läksin klassist välja. "Angela, tule siia," ütles Selena mulle. Ma siis kõndisin tema juurde. "Angel, see on Demi mu parim sõbranna, see on Marika. Ta on lihtsalt hetkel mu tuttav siin koolis," ütles Selena. "Ahah," ütlesin mina. "Tema on siis Angela, mulle aga meeldib kutsuda Angel," ütles Selena. "Meeldiv tutvuda Angel," ütles Demi. "Mis asja te räägite selle luuseriga," ütles kooli popim plika Alyson.
Ma ei teinud temast välja, nagu juba viimastel kuudel. "Ta pole mu jaoks luuser. Ta ei ole jah tibi nagu sina aga tal on ka tunded. Ta elu pole roosiline aga siiski ta üritab oma eluga hakkama saada, kuigi see on raske. Sa ei pea inimesi hukka mõistma, kui sa seda ise heaks arvad," ütles Selena. Ma jooksid ühel hetkel taas pisarad, ma pühkisin need aga kähku ära. "Angel, on kõik korras?" küsis Demi, ta ilmselt nägi mu pisaraid. "Mkm," ütlesin mina ja jooksin sealt minema. Tagasi vetsu, kus ennem olin olnud. Ma nutsin taas kord, ühel hetkel sisenes sinna Demi ja Selena. "Angel, palun ära nutta," ütles tema. Nad rahustasid mu maha.

2 aastat ja 1kuu hiljem:

Kuu aja eest kolisid Selena ja Demi tagasi oma vanasse elukohta ja nüüd olen ma taas üksi siin suures maaimlas. Täna on jõlud ja nüüd 2 aasta jooksul veedan ma need taas üski. "Häid jõule, mulle," ütlesin mina endale, üksi enda toas olles. Ma läksin teiste juurde aga keegi ei teinud must välja. "Siin on kõigile kingid," ütles lastekodu kasvataja. Isegi see aasta anti mulle kaks kinki ja kasvataja ütles: "Need oli Selenat ja Demilt." "Eh... okay," ütlesin mina. Ma avasin kingid. Ühes oli üks kaelakee(See oli südame kujuga ja see oli lahti käiv ja seal sees oli: paremal pilt meie kolm(Mina, Selena ja Demi) ja vasakul oli kirjas: "S. + D. + A. = BFF 4Ever". Teises oli üks raamat. Mida ma olin kauaaega juba tahtnud. Ma nutsin taas aga see kord olid need pigem rohkem õnne pisarad.

Paar päeva hiljem:

Oli aasta vahetus ja kell oli 23.30. Ma otsustasin välja parki minna, kus ma käisin eelmine aasta koos Selena ja Demiga, et ilutulestiku vaadata. Kui ma hakkasin teed ületama siis sõitsi keegi mulle otsa, kuna ma unustasin vaadata kas tuleb autot või ei. See isik kutsus ka kiirabi kohale. Mind viidi haiglasse.

Haiglas:

Seal kõik arstid kõndisid mu ümber ja üritasid mind päästa. Aga ühel hetkel mu süda seiskus ja üks arstidest üritas mind elustada aga see ei õnnestunud tal. "See tüdruk suri 01.01.2010 kell 00.10." ütles üks arstidest.

Angela suri täpselt 14 aastat peale oma sündi.

Selena ja Demi said sellest, mitu nädalat hiljem teada ja nad tulid ka tema matusele. Kus teglt olidki vaid nemad kahekesi, kuna kedagi teist see ei huvitanud. Isegi Angela ema ei tulnud oma tütre matustele. Selena ja Demi olid järelikult ainsad, kes temast veel hoolisid, kuigi nad teasid teda vaid 2 aastat.
__________________________

Loodan, et meeldib.
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela's Life (One-Shot ja võistlus)   Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeLaup Juun 12 2010, 00:47

Väga huvitav ! Very Happy
Tagasi üles Go down
BööBöö-
Koomik
Koomik
BööBöö-


Postituste arv : 804
Asukoht : In LA, baby :)

Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela's Life (One-Shot ja võistlus)   Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitimeLaup Juun 12 2010, 04:11

Oled sa tõesti kuusteist aastat vana ? Very Happy Sest, no, ah... loe:
No, kes kirjutab õnnepisarad ja aastavahetus lahku? Very Happy
Kasutasid oma kaks-kolm korda sõna tegelikult, aga seda valesti - kirjutasid tegelt. See on väga vale!
Kasutasid väga palju mina/ma/mind. Neid ei ole vaja... ausalt! Very Happy. Näiteks, kui sa teatad - ütlesin/rääkisin/kõndisin... siis sinna taha EI TOHI kirjutada mina/ma. See nagu tõsiselt häiris. Eriti peale otsekõne.
Need on õigekirjas väga tähtsad, seega tundsin, et olen nad kohustatud välja tooma.

Muidu sisuliselt väga hea! Hästi põnev, liikus. Aga vead rikuvad minu jaoks selle hea lugemise ära.
Tagasi üles Go down
http://donttouch.sauropol.com
Sponsored content





Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Angela's Life (One-Shot ja võistlus)   Angela's Life (One-Shot ja võistlus) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Angela's Life (One-Shot ja võistlus)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» I will never love another person the way I love myself. [one-shot võistlus]
» Surnuna( one shot)
» The good life !
» My secret life .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Järjejutud-
Hüppa: