Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
My secret life .  Vote_lcap74%My secret life .  Vote_rcap
 74% [ 31 ]
* Ei
My secret life .  Vote_lcap26%My secret life .  Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
My secret life .  Icon_minitimeby monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
My secret life .  Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
My secret life .  Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
My secret life .  Icon_minitimeby BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
My secret life .  Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
My secret life .  Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
My secret life .  Icon_minitimeby Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
My secret life .  Icon_minitimeby Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
My secret life .  Icon_minitimeby kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

 

 My secret life .

Go down 
5 posters
AutorTeade
BööBöö-
Koomik
Koomik
BööBöö-


Postituste arv : 804
Asukoht : In LA, baby :)

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 10 2010, 02:53

Mkm, see ei ole mingi Hannah Montana wannabe lugu. Jutul on palju keerulisem taust. Ma ei kirjuta seda lugu ette. Tahtsin juba ammu-ammu alustada mingit uut lugu, aga ideid ei olnud... nüüd lasen oma mõttel lihtsalt lennata ja näppudel kirjutada.
Uue osaga on niimoodi, kuidas teile peale läheb Wink.

9. oktoober 1998
Who owns my heart?

Sel päeval oli kõik teisti. Totaalselt. Olin küll kõigest viieaastane, kuid ma tunnetasin seda - mu vanemad olid lahku minemas. Nad vaidlesid köögis. Väga valjult. Just nagu oleks neil huulte asemel ruupori sõõr ja keele asemel mikrofon. See oli kohutav kogemus.
Peale mõneaegset väljakannatamist jooksin trepikotta - jah, elasime veel korteris - nutma. Vajusin trepile ja lasin pisaratel langeda. Naabripoiss tuli just trepist üles. Varem ta oli mind ikka kiusanud, kuid viimase kuu ajal mitte. Ta oli minusse kuidagi teisiti suhtuma hakanud. Poiss istus vaikselt minu kõrvale, ta ei lausunud sõnagi. Võttis jaki seljast ning asetas selle minu õlgadele. Alles siis jõudis mulle kohale, et mul oli tegelikult külm.
Istusime seal päris pikka aega, mina ikka nuuksumas. Lõpuks toetas ta oma käe mu seljale. Pühkisin pisarad ja ajasin end rohkem sirgu. Vaatasin talle oma paistes silmadega otsa. Ta naeratas. Kohutavalt armsalt.
"Merli, mu emme rääkis, et su vanemad ei saa enam nii hästi läbi. Mul on kahju," ütles poiss.
"Nii armas, et sa hoolid. Täna nad jälle vaidlevad. Ma nii kardan," sõnasin hädiselt.
Minu korteri uks avanes. Isa tuli välja, kooberdas trepist alla ja lahkus sõnagi lausumata. Järgmisena tuli ema, tõstis mu poisi kõrvalt üles ja tassis tuppa.

"Ära räägi selle poisiga!" käratas ema mulle suppi tõstes.
"Miks? Ta enam ei kiusa. Ta hoolib." Olin segaduses.
"Ah, mida tema ka hoolib! Tahab ainult külajutte kuulata, et siis enda emale rääkida ja see naabrimutt saaks kogu riigile meie probleemidest rääkida!"
"Emme, ära räägi nii... Markus on tore. Mul oli seal trepikojas veidi külm ning tema laenas mulle oma jopet," kaitsesin Markust kogu hingest.
"See on ainult pettus. Mida sa seal trepikojas üldse tegid?" muutis ema teemat, vaatas mind korraks ja pistis kisama: "Issand, laps, miks su silmad punased on!"
"Nutsin, ema, nutsin..."
Tagasi üles Go down
http://donttouch.sauropol.com
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 10 2010, 03:01

So cool Very Happy
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
-hanna-
Muusika kirjutaja
Muusika kirjutaja
-hanna-


Postituste arv : 152
Asukoht : Nurga taga

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 10 2010, 03:21

mis edasi saab
Tagasi üles Go down
http://www.johpoh.webs.com
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 10 2010, 18:12

Äge !
Tagasi üles Go down
BööBöö-
Koomik
Koomik
BööBöö-


Postituste arv : 804
Asukoht : In LA, baby :)

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 24 2010, 03:14

No selge siis, tuleb uus Smile.

_______________
23. oktoober 1999
Put your hands in the air and scream.

Mäletan seda päeva ideaalselt. Olin siis kuuene.
Emme ja issi olid juba tööl ning Markus tuli meile. Tal olid enda ema tehtud pannkoogid kaasas. Võtsime külmikust maasikamoosi ja lasime kookidel heamaitsta.
Lõbus oli. Iseseisvad lasteaialapsed laupäevahommikul.

Varsti tuli Markuse ema uurima, et kuhu poiss nii kauaks jäi. Markus pidi lahkuma...

Istusin aknalaual ja vaatasin alumise korruse rõdule. Seal oli üks tädi. Ma polnud teda kunagi näinud. Teadsin, et selles korteris elab üks onu koos oma naisega, kuid seda tädi ma näinud ei olnud kunagi kohanud. Kuna ma tolle onuga väga hästi läbi sain, siis otsustasin asja uurima minna, sest no mine tea, mis murdvargad võivad rõdu kaudu sisse muukida. Selliseid tädisid tasub kahtlustada.
Hüppasin aknalaualt alla, pistsin sussid varvaste otsa ning lippasin alla.

Lasin korduvalt uksekella, kui lõpuks tuli onu ust avama.
"No, Merli, tere! Mis sa siin teed?"
"Tulid naabrivalvet tegema," teatasin tõsiselt. Onu hakkas selle peale muidugi naerma.
Siis kuulsin üht naishäält teisest toast hüüdmas: "Robert, kes see on?"
"Merli! See pisike tüdruk teiselt korruselt!" hüüdis onu Robert vastu. See tädi, kes karjus tuli ka esikusse ja kukkus kätt suruma.
"Tere, Merli! Mina olen tädi Margaret. Onu Roberti naine," jutustas tädike väga innukalt.
Ehmatasin ning küsisin: "Aga mis siis tädi Liinast sai?"
Margaret vaatas tõsiselt onu Roberti poole. Mina lugesin sellest pilgust väga palju... Onu Robert jättis ilmselgelt tädi Liina maha, tädi Liina oli veel rase ka! Pisarad valgusid silma ning jooksin kiiresti koju tagasi.

Emmel oli õigus, kui ta ühe tüli käigus issile käratas, et kõik mehed on sead. Seda nad ka on. Kuid minu õnneks oli Markus teistsugune. Mina oma kuueaastase mõistusega tunnetasin seda.

Õhtul tuli issi koju. Jälle joogine. Seekord isegi veelgi tuntavamalt.
Kui emme koju jõudis hakkasid nad taaskord tülitsema. Nad ei pannud mind vist üldse tähele, sest istusin koguaeg seal samas juures. Vaatasin pealt kuidas vanemad karjusid.

Öösel ärkasin lihtsalt millegi peale üles. Und ei tulnud enam. Läksin elutuppa, võtsin laualt ühe apelsini ning hakkasin sellega mässama. Äkki, kuulen, et keegi kolistab vaikselt minu toas. Liikusin vaikselt sinna ning nägin oma ema minu asju pakkimas.
"Emme, kuhu me läheme?"
"Ära, tibuke, ära. Mina seda sinu isa enam välja ei kannata. Esimese rongiga, mis tuleb, läheme kohe vanaema juurde," teatas ema selgesõnaliselt.
"Aga mis Markusest saab? Ma ei saa enda sõpra siia maha jätta."
"No kahju küll, aga kunagi saate ikka kokku. Mul on tema ema number olemas."
See pisikene lootus siiski lubas mul Markuse juurest lahkuda. See pisike lootus - kunagi saame kokku -, mille ema lubas tollel öösel, on mul siiani meeles.
Läksin vaikselt ema juurde ja embasin teda.
Sosistasime korraga: "Ma armastan sind."
Tagasi üles Go down
http://donttouch.sauropol.com
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 24 2010, 03:19

Jumala hea Smile .
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Markz

Markz


Postituste arv : 88
Asukoht : Saksamaa,Berlin

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 24 2010, 16:31

Sit*x hea!Jätka kindlasti!
Tagasi üles Go down
http://eestimiley.forumotion.com/forum.htm
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Okt 24 2010, 19:14

Väga hea, huvitav sisu !
Tagasi üles Go down
-hanna-
Muusika kirjutaja
Muusika kirjutaja
-hanna-


Postituste arv : 152
Asukoht : Nurga taga

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimePüh Jan 16 2011, 18:40

Kas sa teed edasi ka veel we ???
Tagasi üles Go down
http://www.johpoh.webs.com
BööBöö-
Koomik
Koomik
BööBöö-


Postituste arv : 804
Asukoht : In LA, baby :)

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimeTeis Jan 18 2011, 22:32

ah, kurat, unustasin täiesti, et see mul siin on.

Ma ei usu, et teen. Tegelen hetkel (nojah, arvuti on katki, ma ei tea, kas see jääb alles) hoopis ühe uue järjekaga.
Tagasi üles Go down
http://donttouch.sauropol.com
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitimeKolm Jan 19 2011, 00:17

Kui ideid tuleb siis tee edasi
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Sponsored content





My secret life .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: My secret life .    My secret life .  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
My secret life .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» The good life !
» Angela's Life (One-Shot ja võistlus)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Järjejutud-
Hüppa: