Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
Funky Dunky  2.Osa olemas. Vote_lcap74%Funky Dunky  2.Osa olemas. Vote_rcap
 74% [ 31 ]
* Ei
Funky Dunky  2.Osa olemas. Vote_lcap26%Funky Dunky  2.Osa olemas. Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeby kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

 

 Funky Dunky 2.Osa olemas.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Pirrku
Tantsija
Tantsija
Pirrku


Postituste arv : 848

Funky Dunky  2.Osa olemas. Empty
PostitaminePealkiri: Funky Dunky 2.Osa olemas.   Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeKolm Dets 29 2010, 19:34

Ma siis mõtlesin, et proovin ka järu kirjutada. Seda võib lugeda peaaegu mu esimeseks järuks.

Esimene osa on suhteliselt sissejuhatav ja natu vb ka igav. Aa, ja jutt on mina vormis aga mitte minust.
1.OSA

"Elas kord üks tore vanamees. Ta elas koos oma kaksikvennaga. Tema oli neist kahest see hea ja teine oli kuri." Selleaja peale, kui ma olin jõudnud kolmanda lause jutust lõpetada, vajus Kalle juba sügavasse unne.
Ups. Ma vist unustasin end tutvustada. Niisiis. Minu nimi on Dunkan aga mind kutsutakse Dunkyks. Olen 14. aastane ja mul on blondid juuksed ning ookeani sinised silmad, nagu mu emps ütleb.
Igaljuhul jäi Kalle nüüd magama ja ma hiilisin super vaikselt, tibu sammudega tema toast välja. Minu õnneks tuli mul hiilimine üpris hästi välja, sest kui poleks tulnud siis ma vist loeksin Kallele jälle mingisugust uut unejuttu. Kohe kui ma olin toast välja jõudnud võtsin ma suuna köögi poole. Sinna jõudmine võttis mul suhteliselt kaua aega, kuna maja kus me elame on hiiglaslik. Kõike seda sellepärast, et me ei ela ainult suures majas, vaid me oleme ka ropult rikkad, nagu mõned ütlevad. Mitte, et see mlle ei meeldiks aga lihtsalt, et ma olen poiss ja rikas, kui millegi pärast ei taha keegi minuga sõber olla. See teeb mind kurvaks.
Mõne mintsa pärast jõudsin ma meie hiiglama suurde ja puhtasse kööki. Seda kõike otseses mõttes. Kõndisin külmkapi juurde ja avasin selle ukse ning hakkasin sealt jäätist välja võtma. Kuid äkki kuulsin ma koridoris samme siia poole tulemas. Mul hakkas isegi natu kõhe, kuna Kalle magas ja kedagi teist ei olnud kodus. Lõpuks sammud jõudsid ukseni ja siis uks avanes ning seal seisis...

Edasi juba järgmises osas.

Aga kuna see on mu esimene järu siis ootan kriitikat ja kommentaare.
Palun, öelge ka kas on ültse mõtet mul edasi kirjutada.


Viimati muutis seda Pirrku (Laup Jan 22 2011, 00:53). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Funky Dunky  2.Osa olemas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Funky Dunky 2.Osa olemas.   Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeNelj Dets 30 2010, 02:52

Algaja kohta väga hea,
kirjuta edasi Smile .
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Pirrku
Tantsija
Tantsija
Pirrku


Postituste arv : 848

Funky Dunky  2.Osa olemas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Funky Dunky 2.Osa olemas.   Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeLaup Jan 22 2011, 00:50

Kuna mull ei tulnud vahepeal mingit mõtet, siis ma otsustasin, et lasen lihtsalt oma näppudel liikuda ja vaatab mis välja tuleb.

Eelmises osas:
Mul hakkas isegi natu kõhe, kuna Kalle magas ja kedagi teist ei olnud
kodus. Lõpuks sammud jõudsid ukseni ja siis uks avanes ning seal seisis.
...

2.Osa
...seal seisis Carl. Carl on minu onupoeg. "Mida sina siin teed?" küsisin ma Carli käest suhteliselt ülbelt. Ülbelt selle, et ma vihkan teda. Ta on minuga sama vana. Minu küsimuse peale ta vaikis. Kuid astus minu poole, endal vastik irve näol. Ja siis tuli tema suust mind üllatav vastus: "Mina? Mida sina siin teed?". Ma lihtsalt pidin paar sekundit vaikima, sest tema vastus oli niivõrd üllatav. Tavaliselt ta vastab, et pole sinu asi. " Kuule Carl, kas sa tunned end ikka hästi või?", üritasin ma nii rahulikult kui võimalik küsida. " Ei ja jah. Aga kuidas sinuga on?", küsis ta minu käest. Ja nüüd ma mõtlesin, et ma olen surnud, sest see Carl keda mina tunnen ei küsiks ealeski minult midagi sellist. "Ja, jah. Minuga on häst, veel" sosistasin ma endamisi. Mul käis peast läbi nii palju erinevaid teoorjaid, et tundus nagu mu pea plahvataks. Kuid siis torkas mulle pähe kõige loogilisem värk, mis võis Carliga juhtuda. Mina arvan, et keegi tegi temaga lolli nalja ja viskas talle kas lillepoti või siis mingi kivi pähe ja Carl unustas ära, et ta vihkab mind. Kuid jmh. Siis ma panin tähele, et ta pea ei olnud ju üldse verine. Mul ei olnud muud võimalust kui helistada isale, et ta kutsuks hoidja Nelly Kalle juurde ja mina ise lähen koos Carliga haiglase. Igaksjuhuks, et äkki tal ongi peapõrutus või midagi sellist. Läksin ja võtsin laua pealt telefoni ning valisin isa numbri. Rääkisin isale, et Kalle ei allu mulle ja ma ei saa Kallega hakkama. Minu õnneks jäi isa seda uskuma ja peatselt jõudis kohale hoidja Nelly. Mina võtsin Carli ning asusin haigla poole teele. [i]Selleks, et me haiglasse jõuaks pidime me kas võtma bussi või takso. Carliga minne tundus takso mulle parem, sest ma ei tahnud enda marki täis teha. Kuid tekkis probleem, sest meie kandis taksosi ei liigu, kuid bussijaam oli paarikümne meetri kaugusel. Bussi juba läheneski ja me kiirustasime selle peale. Jõudsime täpselt õigel ajal. Buss peatus ja uksed avanesid. Me astusime peale, oh mis üllatus. Bussis oli ainult kaks inimest. Üks oli bussijuht ise ja teine mingi kahtlane tüüp bussi tagaotsas. Ka bussijuht nägi teistsugune kui tavalised bussijuhid. Ma ulatasin juhile raha ja panin esimese asjana tema juures tähele, et tal oli hästi suur, kuldne sõrmus sõrmes. See kinnitas mu kahtlusi, et kõik pole päris korras aga me ju pidime Carliga haiglasse saama ja buss oli ainuke võimalus. Me Carliga istusime umbes bussi keskossa. Kuna ma teadsin, et haiglani on mingi kahekümne minuti tee ja mul oli jube unekas tukastasin ma natukene. Mu silmad ei jõudnud veel kinni vajuda kui buss järsku peatus. Ja mitte haigla ees vaid kuskil metsa vahel. Ma jooksin ukse juurde kuid see ei avanenud. "Miks see ei avane?!?!?!" karjusin ma paaniliselt. " Dunky, vaata ette!!!" karjus Carl mulle järku ja ma keerasi end ümber. Seal seisis bussijuht ja tal oli käes nuga. Ta sammus minu poole ning siis järsku tundsin ma kõhus julma valu. See oli välja kannatamatu. Äkki ma kuulen " Laske mind lahti te rumalad tüübid!" Carl kiljub nagu plika. See toob mu näole väikese muige. Kuid ma ei jaksa enam. Liiga valus on. Ja siis äkki põletav valu lakkab kuid ikka ma tunnen valu. Ma üritan haarata kinni sellest noast, et seda välja tirida, kuid seda pole enam mu sees. Ma ei suuda enam, mõtlen ma ja sulen silmad ning vajun tumebusse.

Edasi järgmises osas.

Kommentaare?
Kriitikat?
Soovitusi, mis võiks olla teisiti?
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 55

Funky Dunky  2.Osa olemas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Funky Dunky 2.Osa olemas.   Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeLaup Jan 22 2011, 01:34

see et kui kirjutad, siis ürita nagu lõigud ka teha ja üldiselt uue isiku otsekõne algab uuel realt
muidu pole vigagi
Tagasi üles Go down
Pirrku
Tantsija
Tantsija
Pirrku


Postituste arv : 848

Funky Dunky  2.Osa olemas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Funky Dunky 2.Osa olemas.   Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitimeLaup Jan 22 2011, 01:50

Noh, nagu öeldakse, et vigadest õpitakse, Smile
Eks, ma ürita ka oma vigadest õppida.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Funky Dunky  2.Osa olemas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Funky Dunky 2.Osa olemas.   Funky Dunky  2.Osa olemas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Funky Dunky 2.Osa olemas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Järjejutud-
Hüppa: