Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Vote_lcap74%Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Vote_rcap
 74% [ 31 ]
* Ei
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Vote_lcap26%Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeby kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

 

 Mida ootate uuel aastal foorumilt ?

Go down 
+2
Allu !
kettu
6 posters
AutorTeade
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimePüh Dets 19 2010, 19:45

Mida ootate uuel aastal foorumilt ?
Nt: Teemamuutusi, võistlusi.

Mina ootaksin et kasutajat oleksid aktiivsemad.
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Allu !
Administraator
Administraator
Allu !


Postituste arv : 327

Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimePüh Dets 19 2010, 22:55

Ikka rohkeim liikmeid ja aktiivsust Razz
Tagasi üles Go down
BööBöö-
Koomik
Koomik
BööBöö-


Postituste arv : 804
Asukoht : In LA, baby :)

Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimePüh Dets 19 2010, 23:01

Otseselt sellelt foorumilt ootan, et adminstraatoritel ja moderaatoritel oleks veidi rohkem aega, et foorumit paremaks muuta.
Ja siis ehk suuremat muutust ka.
Tagasi üles Go down
http://donttouch.sauropol.com
Pirrku
Tantsija
Tantsija
Pirrku


Postituste arv : 848

Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeTeis Dets 28 2010, 04:17

Aktiivseid kasutajaid ja natuke rohkem põnevust, Smile
Tagasi üles Go down
kirsu

kirsu


Postituste arv : 45
Asukoht : Kodu.

Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeTeis Dets 28 2010, 06:02

Kõik te siin räägite, et rohkem aktiivsust! Minu arust on see naeruväärne, et te seda tahate. : D Ma ei taha solvata, ausalt, ei taha. Lihtsalt, inimeste külastamise aktiivsus tõuseb vaid sel juhul, kui foorum ei ole igav. Ja et see foorum poleks igav, tuleks midagi foorumis teha. Huvitavad konkursid, mängud jnejnejne.

Muidugi, on üsna suur koorem adminide ja modede õlgadel, kuna üks suur osa foorumist on nende käes. Selles mõttes, et tänu nendele võib siin igasuguseid asju toimuda. (:

Kui te tahate, et liikmed oleks aktiivsemad, siis peaksid seda olema ka administraatorid ja moderaatorid, kes tegelevad foorumiga. : )

Olen lõpetanud. : d
Tagasi üles Go down
http://kkirzer.blogspot.com
joanna
Moderaator
Moderaator
joanna


Postituste arv : 64

Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeTeis Dets 28 2010, 16:59

uusi liikmeid.
Tagasi üles Go down
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitimeTeis Dets 28 2010, 18:42

kirsu kirjutas:
Kõik te siin räägite, et rohkem aktiivsust! Minu arust on see naeruväärne, et te seda tahate. : D Ma ei taha solvata, ausalt, ei taha. Lihtsalt, inimeste külastamise aktiivsus tõuseb vaid sel juhul, kui foorum ei ole igav. Ja et see foorum poleks igav, tuleks midagi foorumis teha. Huvitavad konkursid, mängud jnejnejne.

Muidugi, on üsna suur koorem adminide ja modede õlgadel, kuna üks suur osa foorumist on nende käes. Selles mõttes, et tänu nendele võib siin igasuguseid asju toimuda. (:

Kui te tahate, et liikmed oleks aktiivsemad, siis peaksid seda olema ka administraatorid ja moderaatorid, kes tegelevad foorumiga. : )

Olen lõpetanud. : d

Viimasel ajal kui oleme teinud nt võistlusi siis ei võta keegi osa, me muidugi ei tahaks nagu sundida aga proovida võiks ju ikka Smile .
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Sponsored content





Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ootate uuel aastal foorumilt ?   Mida ootate uuel aastal foorumilt ? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mida ootate uuel aastal foorumilt ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida te arvate?
» Mida võiks?
» Mida võiks foorumis muuta?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Foorum :: Küsimused-
Hüppa: