Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!

PealehtPortalRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
74%
 74% [ 31 ]
* Ei
26%
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
by monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
by Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
by Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
by BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
by kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
by kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
by Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
by Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
by kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

Share | 

Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa

Go down 
AutorTeade
ddlovato
Muusika kirjutaja
Muusika kirjutaja

Postituste arv : 109

PostitaminePealkiri: Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa   Nelj Mai 13 2010, 21:27

Ma hetkel ei pane teile välja 1 osa, vaid panen natukene 1 osast. Enne ka veits tutvustust?Aa, tegelaste nimed on ingliskeelsed ja nimi ka, aga muidu on eestikeelne jutt Very Happy Tegelased on siis Disney staarid, kes on juhtumisi õed, perekonnanimi on neil Summerlife :d ( Sry,midagi paremat ei osand välja mõelda) ja sry kui boldiga kirjutada ei või :S

Lapsed peres:
Destiny Hope Summerlife aka Miley Summerlife - Perekonna päikesekiir . 14. aastane Destiny on nagu eelnevalt mainitud, perekonna päikesekiir, keda peres kutsutakse alati Destiny'ks, aga sõbrad on tal välja mõelnud teise nime - Miley (kiiresti ära mainimiseks, kõikidel tegelastel on hüüdnimed Very Happy) , Destiny naerab alati, on rõõmus ja aitab teistel tuju üleval hoida. Talle meeldib teisi vahetevahel kamandada.
Selena Marie Summerlife aka Sely Summerlife - Pere noorim tütar, kellel vanust alles 10. Ta unistab saada näitlejaks, ja ka temal on sõprade poolt välja mõeldud hüüdnimi - Sely . Tema õed mõtlesid selle välja, ja nii see alguse saigi. Sely vihkab käia ülekõige koolis, temajaoks on see igav, mõttetu ja jama koht. Aga tema vanem õde Miley võtab kooliskäimist tõsiselt, ja õpetab Sely'le rohkem viisakuskombeid .
Demetria Devonne Summerlife aka Demi Summerlife - Pere vanim tütar, nimelt 18. aastane eluunistaja, kes loodab saada edukaks muusikatööstuses. Ta on ka proovinud olla modell, aga selgus, et see pole tema jaoks. Ka temal on enda hüüdnimi - Demi . Seekord valisid talle hüüdnime välja hoopis tema ema ja isa, kes mõtlesid, et ei viitsi teda koguaeg kutsuda Demetria Devonne'ks.

Vanemad:
Hannah Summerlife - 38 aastane ema, kes peab tütreid üleval. Tal oli ka teine perekonnanimi enda nooruspõlves, kuid kui ta abiellus oma hetkese abikaasaga, otsustas ta vahetada oma perekonnanime abikaasa perekonnanime vastu.
Justin Summerlife - 40 aastane pereisa, kes teenib raha ja ostab süüa sellele perekonnale. Tema perekonnanimi on alati olnud Summerlife, tema seda vahetanud pole, ja kui küsiti kas ta sooviks vahetada, siis ta vastas kindlalt ei.

1. osast ''Kes tahab saada halbu hindeid?'' lõik

Oli järjekordne esmaspäevane varahommik, linnud laulsid juba puul, päike säras ja oja vulises. See oli väga hea päev kõikidele elusolenditele, väljaarvatud pere kõige nooremale liikmele - Selenale. Tema jaoks tähendas järjekordne hommik kooli, tüütust, õpetajaid ja pingis istumist terve päev. Selena teadis, et varsti tuleb ema teda äratama, ta soovis et ta saaks lihtsalt minema joosta kooli eest.
,,Selena, ärka üles, sa pead kooli minema. Ma soovitan sul kohe üles tõusta kui sa kooli ei taha hiljaks jääda!''
Selena pomises omaette:
,,Jaja, ainult kool, kas siin elab ka keegi, kes ei räägiks ainult koolist?''
Ema võttis Sely toast riidekapist paar musta riiet ja lausus enne toast välja minekut:
,,Ma lasen sul veel natuke magada, ma pesen su lilla kleidi ära, siis saad sellega täna kooli minna.''
Kui ema jõudis kööki, oli Miley juba üleval ja ja pani maisihelbeid kaussi ja seejärel piima peale.
,,Ema, kus on Sely?''
Ema pesi hetkel kleiti ja unustas ära, et Miley on köögis.
,,Ema, ma küsisin sult midagi!''
,,Aa, sa küsisid et kus on Selena? Ta magab veel, ma lubasin, et kui pesen kleidi ära siis tulen ja äratan ta üles.''
Sellepeale jookseb Miley üles ja tirib Sely kohe üles.
,,Sely, ärka üles! Ruttu üles, hambaid pesema, sööma, riidesse, kooli!''

Jätkan siis kui on piisavalt kommentaare : )

Viimati muutis seda ddlovato (Nelj Mai 13 2010, 22:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa   Nelj Mai 13 2010, 21:37

hea .
uutootan Smile
Tagasi üles Go down
ddlovato
Muusika kirjutaja
Muusika kirjutaja

Postituste arv : 109

PostitaminePealkiri: Re: Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa   Nelj Mai 13 2010, 22:29

Okei, teen siis alustuseks midagi.

1. osa ''Kes tahab saada halbu hindeid?''

Oli järjekordne esmaspäevane varahommik, linnud laulsid juba puul, päike säras ja oja vulises. See oli väga hea päev kõikidele elusolenditele, väljaarvatud pere kõige nooremale liikmele - Selenale. Tema jaoks tähendas järjekordne hommik kooli, tüütust, õpetajaid ja pingis istumist terve päev. Selena teadis, et varsti tuleb ema teda äratama, ta soovis et ta saaks lihtsalt minema joosta kooli eest.
,,Selena, ärka üles, sa pead kooli minema. Ma soovitan sul kohe üles tõusta kui sa kooli ei taha hiljaks jääda!''
Selena pomises omaette:
,,Jaja, ainult kool, kas siin elab ka keegi, kes ei räägiks ainult koolist?''
Ema võttis Sely toast riidekapist paar musta riiet ja lausus enne toast välja minekut:
,,Ma lasen sul veel natuke magada, ma pesen su lilla kleidi ära, siis saad sellega täna kooli minna.''
Kui ema jõudis kööki, oli Miley juba üleval ja ja pani maisihelbeid kaussi ja seejärel piima peale.
,,Ema, kus on Sely?''
Ema pesi hetkel kleiti ja unustas ära, et Miley on köögis.
,,Ema, ma küsisin sult midagi!''
,,Aa, sa küsisid et kus on Selena? Ta magab veel, ma lubasin, et kui pesen kleidi ära siis tulen ja äratan ta üles.''
Sellepeale jookseb Miley üles ja tirib Sely kohe üles.
,,Sely, ärka üles! Ruttu üles, hambaid pesema, sööma, riidesse, kooli!''
Sely ärkabki ja on väga uimane.
,,Misasja? Ma arvasin et ema äratab mind üles.''
Sely ei taha kuidagi voodist välja tulla, seega Miley tirib ta sealt välja.
,,Emal pole aega, ta peab riideid pesema, hakka liigutama nüüd ennast!''
Sely hakkaski uimaselt tegema asju - hambaid pesema, sööma, riidesse ja kooli.

//koolis
(õpetaja)
,,Eile tegime siis Matemaatika tasemetöö kes veel mäletab. Järgmisel esmaspäeval teeme Eestikeeles tasemetöö. Pean ütlema, et olen päris pettunud mõndade laste üle, kes ei oska isegi liita, kui palju on 36:6 + 27:3 , eino mõelge loogiliselt! Enne korrutad või jagad, seejärel liidad või lahutad. Kui raske see ikka olla saab? Okei, aitab jutust, ma jagan nüüd töö kätte. Selena Marie, sina oled esimene kes tuleb oma tööle järele. Sinu peale olen ma ikka väga pettunud.''
Sely läheb tööle järgi ja avastab et on saanud kahe.
,,Õpetaja, miks ma kahe sain? Mida ma teind olen?''
Õpetaja vaatab peale Sely öeldult talle imelikult otsa.
,,Selena Marie, sa ei oskanud seal töös mitte kui midagi teha. Kas sa üldse õppisid selleks tööks?''
Sely ei teagi mida vastata. Ta päriselt ei õppinud, aga kas rääkida tõtt või valetada?
,,Noh, ma.... Ma õppisin küll natuke, aga tundub et mitte nii kõvasti et saaksin kasvigi 3...''

//kodus
,,Ema, ma olen kodus!''
Ema loeb parasjagu ajalehte ja joob kohvi. Seda ta armastab väga teha peale lõunat.
,,Kuidas sul siis täna koolis läks?''
,,Ahh, käis kah. Ma sain küll matemaatika tasemetöö kolme...''
Ema pidi selle jutu peale peaaegu kohvi kurku ajama.
,,Sa said mille?''
,,Ma sain..''
Sely ei jõudnudki oma lauset lõpetada , kuna ema hakkas talle vahele segama.
,,Jaja, ma sain juba aru mille sa said. Aga kuidas? Me ju õppisime eelmisel õhtul. Kas sellest tõesti siis ei piisanud?''
,,Noh, tundub et mitte.''

Ma proovin järgmise osa teha kus on kõik tegelased sees.
Tagasi üles Go down
kettu
Administraator
Administraator

Postituste arv : 1679

PostitaminePealkiri: Re: Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa   Reede Mai 14 2010, 00:19

Suht hea, aga osades pole väga palju sisukat juttu.
Tee midagi huvitavat siia juurde.

____

Tagasi üles Go down
http://campest.forum.co.ee
Pirrku
Tantsija
Tantsija

Postituste arv : 848

PostitaminePealkiri: Re: Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa   Reede Mai 14 2010, 01:27

Suht hea, Very Happy
Olen Kettuga nõus
Tagasi üles Go down
Riinp

Postituste arv : 18

PostitaminePealkiri: Re: Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa   Püh Mai 16 2010, 02:56

Täitsa hea! Aga jah, rohkem sisu võiks olla Smile
Muidu soovin edu edasi kirjutamises!
Uut jään ka ootama Smile Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa   

Tagasi üles Go down

Disney Summerlife : ) tutvustus + 1. osa lõik + 1. osa
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1