Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lumist talve, liitu meie foorumiga ja ole aktiivne!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kas uus kujundus meeldib teile
* Jah
Kettu ja Hanna järju! Vote_lcap74%Kettu ja Hanna järju! Vote_rcap
 74% [ 31 ]
* Ei
Kettu ja Hanna järju! Vote_lcap26%Kettu ja Hanna järju! Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Kokku Hääli : 42
Latest topics
» monsa g.. TELLIMUSi?
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby monsa Esm Mai 02 2011, 21:39

» Sõnamäng
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:52

» Lallu dreams come true 8. osa 4. Aprill. / UUS OSA!
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby Ashley Teis Apr 05 2011, 00:48

» Moemäng
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby BööBöö- Teis Märts 08 2011, 15:23

» BööBöö graphics.
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:29

» Paneme foorumi kinni ?!
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby kettu Esm Veeb 21 2011, 19:24

» Häly graafika.
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby Marru0 Püh Veeb 06 2011, 16:36

» Iseloomusta asja
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby Pirrku Laup Veeb 05 2011, 16:15

» Mäng-Minu nimi on..
Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeby kettu Reede Veeb 04 2011, 21:15

Sõbrad

 

 Kettu ja Hanna järju!

Go down 
2 posters
AutorTeade
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Kettu ja Hanna järju! Empty
PostitaminePealkiri: Kettu ja Hanna järju!   Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeReede Dets 10 2010, 19:44

Öelge mis te arvate ja kas tuleks edasi kirjutada ning pealkirja võite ka pakkuda!

Peategelased on Julie ja Victoria ja nad on 15 aastased.

__

Kell oli neli pärastlõunal, ma istusin oma toas laua taga. Väljas sadas lund, õigemini tuiskas ma üritasin ajaloo kontrolltöö jaoks õppimiseks keskenduda. Mu ema tuli tuppa ja ütles’’ Victoria on siin!’’ Ning seejärel läks ta toast välja. ’’ Lase ta sisse. ’’ Karjusin
ma talle järele. Victoria tuli uksest sisse, vaatas mulle otsa ja ütles: ’’ Sau, kas sa täna õhtul Marksi juurde tuled või ? ’’ Ütles Victoria mulle naeratades. ’’ Marksi juurde? Täna ? ’’. Küsisin ma imestunult .: ’’ Jah ta kutsus sind ka ju, sa ei mäleta, seal pidi väike koosistumine olema ? '' Victoria vaatas mind imelikult.’’ Ei tule ette küll. ’’Ütlesin ma silmad korra maha visates. ’’ Um, okei. Aga sa tuled eks? ’’ Ja ta pilk oli luniv. ’’ Kui ma ajaloo kontrolltööks õpitud saan siis jah, aga kuna seda ei juhtu siis ei. ’’ Victoria krimpsutas nina.’’ Lähme me ei ole seal kaua ! ’’ Ütles ta taaskord anuva pilguga. ''Siis ma tulen ka. ’’ Ütlesin ma rõõmsalt . ’’ Ma teadsin et sa ei suuda sellele vastu panna. '' Ütles Victoria ja naeratas .’’ Ja Kindlasti. Teksti Mulle siis kui lähme. ’’ Ütlesin ma.
’’ Lähme Kohe ? ’’ Küsis Victoria. Vaatasin korraks kella ning heitsin pilgu tagasi Victoriale . ’’ Okei, ma vahetan siis Riided. ’’ Ma võtan kapist musta tuunika ja teksad ning panen need selga. ’’ Lets go out .’’ Ütleb Victoria rõõmsalt . ’' Okitoki, girl . ’’ Ütlen ma ning me mõlemad itsitame. Mina ja Victoria läksime bussile ning sõitsime
Marksi maja juurde. Ta maja oli üsna suur, avarate akendega, ning suure puidust uksega. Ma vajutasin uksekellale, selle kõla oli väga hele ja üsna ’’ pinisev ’’ .
Marks tuli ukse peale. ’’ Tsau tibid . ’’ Ütles ta muhedalt naeratades. ’’ Tsau jah .’’
Ütlesime me Victoriaga korraga. ’’ Laseksid meid sisse äkki ? ’’ Küsis Victoria.
’’ Ahjaa. ’’ Ütles Marks ning lasi meid mööda. ’’ Kui sisse astusime oli kohe kosta
valju muusika. Kevin tuli minu ja Victoria juurde. '' Vicka, tantsida tahad ? '' Ütleb
kevin naeratades. '' Ainult siis kui Julie ka võib tulla . '' Ütleb Victoria lunivalt.
'' Mine Keviniga ma leian muud tegevust. '' Ütlen ma. '' Okei . '' Ütleb Victoria ja
läheb Keviniga kaasa. Ma kõnnin laua poole kus on joogid, snäkid ja võtan ühe mahla kokteili ja istun laua taha.







Viimati muutis seda kettu (Reede Dets 10 2010, 21:40). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Anna
Graafikameister
Graafikameister
Anna


Postituste arv : 65
Asukoht : Raikküla

Kettu ja Hanna järju! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kettu ja Hanna järju!   Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeReede Dets 10 2010, 20:09

Vigu oli palju, sõnastus oli vahepeal kehv ja mina-vormid olid ka üpris kahtlased vahepeal. Kui järgmine osa hea on, siis ma loen edasi.
Tagasi üles Go down
http://www.bigbang.forum.co.ee
kettu
Administraator
Administraator
kettu


Postituste arv : 1679
Asukoht : Sinu selja taga

Kettu ja Hanna järju! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kettu ja Hanna järju!   Kettu ja Hanna järju! Icon_minitimeReede Dets 10 2010, 21:40

Enamus vigu mis mulle silma jäid parandasin ära Smile .
Tagasi üles Go down
https://campest.forum.co.ee
Sponsored content





Kettu ja Hanna järju! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kettu ja Hanna järju!   Kettu ja Hanna järju! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kettu ja Hanna järju!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kettu graafika

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Järjejutud-
Hüppa: